Forum klanu EMPIRE

.::EMPIRE::.

Ogłoszenie

Prosze klanowiczy o rejestracje na forum pod takimi samymi nickami jak w grze. (Musicie czekac na zmiane rangi inaczej i tak nie bedziecie mogli czytac forum)

#1 2008-05-30 23:20:12

malin

CL

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 4
Punktów :   

Odchodzę

Chciałem was wszystkich poinformować iż odchodzę z serwera GOf, powodów jest dużo nie chce mi się wszystkich wymieniać (szczegóły na PM). Marheri zostanie nowym CL. Najprawdopodobniej w tym tygodniu jeszcze będę grał ponieważ muszę ściągnąć klienta HellBound.

Offline

 

#2 2008-05-30 23:33:53

kyok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odchodzę

zmieniasz serwa? co Ci sie tu nie podoba?... zamiast na PM napisz tu o co chodzi

Offline

 

#3 2008-05-31 08:44:34

malin

CL

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odchodzę

Ten serwer to jeden wielki BUG, gra tutaj mało ludzi, gdy skradziono mi itemy tydzień temu Bobson do tej pory nic z tym nie zrobił, każdy się czepia mojego skilla z agu i jeszcze kilka innych rzeczy.
Będę często odwiedzał GOFa.

Offline

 

#4 2008-05-31 09:41:32

Marheri

Administrator

6917608
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odchodzę

no i czarna dupa póki malin nie zmieni zdania i nie wróci będę sprawował urząd cl`a, jeżeli zdecydujesz się wrócić to możesz liczyć na zwrócenie stanowiska

Offline

 

#5 2008-05-31 13:24:34

malin

CL

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odchodzę

Jutro załatwię wszystkie sprawy związane z klanem.

Offline

 

#6 2008-05-31 14:12:52

sbk

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odchodzę

Kurde juz mnie to wszystko zaczyna wkurwiac. Co jakis fajny klan to leader sie wylamuje;/ ludzie troche wiary. Malin ty sie wylamujesz a za toba pujdzie kilka innych osob to normalka.;/. zastanow sie jeszcze nad tym. pamietma od tekich zeczy zaczyna sie rozpad calego klanu. Dobrym tego przykladem jest klan reddevils. Wylamala sie jedna osoba potm kilka osob sie zbuntowalo niechcialo juz im sie grac bez tej osoby poszli na inny serw a wkrotce caly klan sie rozpadl. Takze zastanow sie czy na pewno chcesz odejsc i czy nie bedzie ci szkoda tego co dotej pory dokonales na gofie. Pozdrawiam. Mam nadzieje ze se to dobrze przemyslisz.

Offline

 

#7 2008-05-31 14:15:55

sbk

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odchodzę

malin napisał:

Ten serwer to jeden wielki BUG, gra tutaj mało ludzi, gdy skradziono mi itemy tydzień temu Bobson do tej pory nic z tym nie zrobił, każdy się czepia mojego skilla z agu i jeszcze kilka innych rzeczy.
Będę często odwiedzał GOFa.

itemy to nie wszystko a BUGi da sie przezyc. czepiaja sie ciebie bo jestes dobry i ze ci zawsze wchodzi ten skil po rostu zadroszcza :d(odwiedzanie to nie to samo co obecnosc)

Offline

 

#8 2008-05-31 14:25:59

Elfindell

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odchodzę

Malin, jestem co prawda nowy, nie znam cię, ale wiem jedno- MARUDZISZ.
Gra dość mało ludzi w porównaniu z przeszłością, ale ludźmi będziesz sie kierował?
Z tego co słyszałem, to bugów jest tu masa, ale tak jak napisał sbk- da sie je przeżyć.
Więc zastanów sie spokojnie jeszcze raz...

Offline

 

#9 2008-05-31 14:39:19

sbk

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odchodzę

Malin jeszcze raz ubiegam o to zebys sie zastanowil. Pomysl czy oplaca sie zostawic to co do tej pory dokonales nie szkoda ci tego ?? Masz tylu kumpli na gofie. po co zaczynac od nowa. ten klan razem z toba na czele i jak wynika z marherim ma przyszlosc wystarczy tylko troche wiary i cierpliwosci az klan sie rozbuduje i zaczniemy sie w klanie dobrze zgrywac. ZOSTAN Z NAMI !!!


                                         (jak nie zgadzacie sie ze mna lub nie pasuje wam to co napisalem to komentaz
                                          i ewentualne usuniecie  mnie z forum badz nawet klanu, decyzje zostawiam wam)

Offline

 

#10 2008-05-31 14:44:21

sbk

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odchodzę

(jak nie zgadzacie sie ze mna lub nie pasuje wam to co napisalem to prosze komentaz
i ewentualne usuniecie  mnie z forum badz nawet klanu, decyzje zostawiam wam)*

Offline

 

#11 2008-05-31 19:43:10

malin

CL

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odchodzę

Jeszcze się zastanowię ale raczej już nie zostanę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tgk.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl www.neptunkonskiejuniorzy.pun.pl www.zephyr.pun.pl www.souleater.pun.pl